Blog > Komentarze do wpisu

dzień wcześniaka

już był dawno, ale u mnie z czasem słabo na publikacje... z tej okazji był u nas organizowany kiermasz i moje maskotko-kocyczki były tam jako fanty wśród wielu innych cudowności dziewczyn z fundacji ośmiorniczkowej. Jeszcze nie dostałam odpowiedzi zwrotnej jak poszło i czy ktoś je zaadoptował, ale liczę że jakiś bobasek będzie zasypiała z małym bawełnianym przyjacielem.

Czasu na nowe projekty brak, bo w pracy tempo narzucone... Nauka nowych rzeczy pochłania moje skupienie. Tęskno mi już za krosnem i pociągiem, ale to musi grzecznie poczekać. Międzyczasie w głowę muszą wejść moce i lumeny a także fenomenologia i metodologia... ehhh zawsze u mnie się dzieje wszystko na raz, więc i teraz.

wtorek, 13 grudnia 2016, kurolka

Polecane wpisy

 • bananana

  Pamiętacie posta z zajawką? tutaj To tak wygląda ukończony Banan do kolekcji biedronkowych świeżaków.

 • tadam

  Młody gotowy - tylko jeszcze buciki trzeba zakupić. Ośmiorniczki też powoli powstają, ale wakacje to czas gdzie więcej energii idzie w działkę i czynny wypoczyn

 • ośmiornice

  W sobotę 18 czerwca było spotkanie w naszej bibliotece z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych. W trakcie spotkania miałyśmy konkretny cel -

 • Miś -kibic

  Miś synka zyskał ubranko, a misia kolejną sukienkę:)

 • Misie

  I znowu zimno... A już tak pachniało wiosną... A moje misiaki w plażowej odsłonie:) Misia zrobiłam dla córeczki, na kolejne ubranka musi trochę poczekać, bo dob

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2016/12/22 08:23:49
Świetne są :) Tylko nie wiem jak sprawdza się ten rodzaj włóczki (wełny) do ciumkania. Wszystkie moje dziewczyny miały tendencję do mlaskania uszów, łapek, kątów w podstawie. ;)

I nie wiem czemu ten ścieg/splot (nie wiem jak w tej technice to się nazywa) przypomina mi takie łapki- podstawki pod garnki z kuchni mojej babci :)
-
2016/12/29 20:36:33
też mi się tak kojarzy - dlatego mi się spodobał. Myślę, że włóczka bezpieczna bo 100% bawełna - nie ciągną się żadne nitki, bez domieszek, można prać w wysokiej temp :)
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
zBLOGowani.pl
DEKORMANIA
Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła