Blog > Komentarze do wpisu

dzień wcześniaka

już był dawno, ale u mnie z czasem słabo na publikacje... z tej okazji był u nas organizowany kiermasz i moje maskotko-kocyczki były tam jako fanty wśród wielu innych cudowności dziewczyn z fundacji ośmiorniczkowej. Jeszcze nie dostałam odpowiedzi zwrotnej jak poszło i czy ktoś je zaadoptował, ale liczę że jakiś bobasek będzie zasypiała z małym bawełnianym przyjacielem.

Czasu na nowe projekty brak, bo w pracy tempo narzucone... Nauka nowych rzeczy pochłania moje skupienie. Tęskno mi już za krosnem i pociągiem, ale to musi grzecznie poczekać. Międzyczasie w głowę muszą wejść moce i lumeny a także fenomenologia i metodologia... ehhh zawsze u mnie się dzieje wszystko na raz, więc i teraz.

wtorek, 13 grudnia 2016, kurolka

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2016/12/22 08:23:49
Świetne są :) Tylko nie wiem jak sprawdza się ten rodzaj włóczki (wełny) do ciumkania. Wszystkie moje dziewczyny miały tendencję do mlaskania uszów, łapek, kątów w podstawie. ;)

I nie wiem czemu ten ścieg/splot (nie wiem jak w tej technice to się nazywa) przypomina mi takie łapki- podstawki pod garnki z kuchni mojej babci :)
-
2016/12/29 20:36:33
też mi się tak kojarzy - dlatego mi się spodobał. Myślę, że włóczka bezpieczna bo 100% bawełna - nie ciągną się żadne nitki, bez domieszek, można prać w wysokiej temp :)
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
zBLOGowani.pl
DEKORMANIA
Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła