TUSAL 2013

piątek, 22 marca 2013
sobota, 16 lutego 2013

u mnie mało co przybywa,zaledwie kilka niteczek z RR.

Teraz robię kartki świąteczne już, niebawem kilka pokażę...

Szukam też inspiracji na zaproszenia ślubne, bo jest zamówienie do zrealizowania.

Tagi: TUSAL
11:29, kurolka , TUSAL 2013
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14 stycznia 2013

czas na kolejną zabawę...

zasady znajdziecie u CyberJulki

Daty nowiu w roku 2013:
- 11.01.2013 r.
- 10.02.2013 r.
- 11.03.2013 r.
- 10.04.2013 r.
- 10.05.2013 r.
- 08.06.2013 r.
- 08.07.2013 r.
- 06.08.2013 r.
- 05.09.2013 r.
- 05.10.2013 r.
- 03.11.2013 r.
- 03.12.2013 r.

No i ja jak zwykle spóźniona... No nieźle się zaczyna ten rok, od razu z poślizgiem.

Tak jak już wspominałam nie będę opróżniać na razie mojego słoika bo ma wielki brzuch i z moim zbieraczym tempem to jeszcze na ze trzy zabawy wystarczy :P Można spojrzeć na to też z innej strony - tak mało skrawków bo ja oszczędne dziewcze jestem i u mnie nic sie nie marnuje :P

Naszym zadaniem było przystrojenie słoika. Postanowiłam zapewnić mojemu szklanemu brzuszkowi ochroniarza, który będzie pilnował jego skarbów, a skrył on się za listkami :)

zdjęcie z kom i w słabym świetle więc jakość pozostawia wiele do życzenia.

 

Z nowości co u mnie :)

Staliśmy się rodzinnie posiadaczami ogródka działkowego:) będę bawić się w mini ogrodnika bo moje wiedza znikoma, ale zapału sporo więc pewnie i to mi sporo czasu pochłonie w najbliższym sezonie. Trzymajcie kciuki, oby mi wystarczyło siły i zapału do tych moich pomysłów.

Tagi: TUSAL
22:07, kurolka , TUSAL 2013
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 grudnia 2012

Dziś ostatnie zdjęcie słoiczka mojego. Przyznam się bez bicia, że nic w nim nie przybyło. Cały miesiąc grzebałam w papierkach a niteczek nie używałam. Wpadły tam może zaledwie dwa skrawki wstążeczki.

Nie będę go opróżniać na koniec roku, a jedynie go przyozdobię bo takie są zasady w nowej zabawie na 2013 rok.  Zamierzam wziąć w niej czynny udział i chętnych zapraszam na zapisy do CyberJulki na TUSAL 2013.

środa, 14 listopada 2012

słoiczkowo

i zasmarkanie

nie mam na nic siły więc zmykam pod pierzynkę

Tagi: TUSAL
20:30, kurolka , TUSAL 2013
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 października 2012

Mój słoiczek

No i jeszcze trochę pyszności.

dynia, dynia,dynia,dynia....

to znaczy zupka dyniowa

mniam... bo już jej nie ma

Ugotowałam gar na trzy dni i cała rodzinka się nią zajadała, nawet kota psota zjadła mimo że nie było w niej mięsiwa.

niedziela, 16 września 2012

Dzisiaj prezentuję terminowo zawartość słoiczka. Rok zbliża się ku końcowi i myślałam, że będzie w nim więcej skrawków i strzępków. W sumie jeszcze nic straconego :) ...

 

Już nie pamiętam co tam napisałam wczoraj bo było to pod wpływem emocji. Wiem jednak, że mam sporo craftowych zaległości.

Subaru czeka na dokończenie ( w sumie to je ledwo zaczęłam), dobrze że klientowi się nie spieszy i jest cierpliwy. Koci Sal to plama totalna bo już się skończył, a koty tylko trzy i czekają na resztę w szufladzie. RR jakoś leci – muszę się zabrać za drugą sukienkę bo zaraz koniec września czyli terminu na wysłanie jej dalej.

W  wymiankach na razie nie biorę udziału, bo nie mam kiedy.Jeszcze nie pochwaliłam się tym co dostałam z prywatnej wymiany z Kre-akcji

Dotarła do mnie przesyłka z Podaj Dalej z Piecuchowa, z której jestem bardzo zadowolona. Teraz za kilka dni ogłoszę ciąg dalszy zabawy u siebie.

 

Po zmianie pracy jeszcze się nie wdrożyłam w nowe tempo życia. Zmiana połowy etatu na cały i biegająca dzidzia i kociarz i małż to sporo zajęć, tak że brak mi czasu na dziełka maleńkie i czytanie książek. Jednak do wszystkiego człowiek się potrafi przyzwyczaić więc i ja sobie wyrobię nowy rytm. Walczę z tym dopiero od początku września. Wcześniej biegałam na oba etaty to była dopiero zadyma…

 

W naszym mieście co roku organizowane jest Winobranie. Skoro mieszkamy w winnym grodzie postanowiliśmy zasadzić sobie pod domem winorośl sztuk dwie. Pobawimy się z małżem w ogrodników. Od naszych lubuskich winiarzy zakupiliśmy dwie szczepki, po jednej z zielonego i ciemnego winogrona. Teraz trzeba się trochę poedukować i przystąpić do dzieła. Trzymajcie kciuki abyśmy mieli co podjadać w przyszłości i może dobre winko sobie robić.Tagi: TUSAL
20:52, kurolka , TUSAL 2013
Link Dodaj komentarz »
piątek, 17 sierpnia 2012

Dziś zdjęcie pozostawiające wiele do życzenia bo dalej z komórki w dodatku po ciemnicy. W słoiku przybywa - kolejne projekty realizuje ale nie mam jak dokumetować. Proszę pięknie męża o nowy aparacik ale na razie nasza sytuacja finansowa nie pozwala na takie szaleństwo...

Tagi: TUSAL
21:45, kurolka , TUSAL 2013
Link Dodaj komentarz »
sobota, 28 lipca 2012

Witajcie

Na początku chciałabym Was serdecznie przeprosić, że post tusalowy dopiero teraz zamieszczam z takim opóźnieniem.

Troszkę się u mnie działo przez ostatnie dni. Otóż - zmieniam pracę, a co za tym idzie musiałam zorganizować castingi na nianię dla mojego synia. Wszystko jeszcze w toku.

Dodatkowo od 16 lipca byliśmy na urlopie. Miałam mieć internet na wyjeździe, ale się przeliczyłam i dlatego dopiero dziś po powrocie mogę zamieścić posta.

Za dużo to w tym słoiku nie przybyło od ostatniego razu, ale obiecuję że się to zmieni niebawem i na kolejnym zdjęciu zobaczycie już konkretną różnice.

Kot szalał w domu jak nas nie było i bałaganu narobił, a mój brat go doglądał po 2 razy dziennie. Dobrze, że miał chłopak cierpliwość i chęci w wakacje do kociarza przychodzić.

 

Wnętrzności mojego słoika.

Zdjęcie robione komórką, bo zepsuł mi się aparat. Świruje i zdjęć nie robi - i nie wiem czy tak już na dobre czy może przez te upały i wilgoć coś sobie ubzdurał...

Tagi: TUSAL
20:46, kurolka , TUSAL 2013
Link Dodaj komentarz »
środa, 20 czerwca 2012

Przez te burze neta było brak i mój pościk słoikowy dopiero dzisiaj :)

Za dużo to nie przybyło mu wnętrzności, ale hafciki nie stoją w miejscu, powolutku mkną do przodu:)

Tagi: TUSAL
11:53, kurolka , TUSAL 2013
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
zBLOGowani.pl
DEKORMANIA
Coricamo - sklep z materiałami do rękodzieła